Exkluzívne zastupujeme

Získali sme výhradné zastúpenie významných spoločností. Produkty našich partnerov využívame pri výrobe vlastných výrobkov, ale zároveň ich ponúkame samostatne na predaj našim zákazníkom.

Exkluzívne zastupujeme
keramické filtračné elementy
01

Tenmat Ldt.


Tenmat Ltd. je výrobca pokročilých vysokoteplotných materiálov so sídlom vo Veľkej Británii. Získali sme exkluzívne zastúpenie pre predaj keramických filtračných trubíc pre filtráciu horúcich spalín do 1000 ° C. Naša spoločnosť má výhradné zastúpenie pre Českú republiku, Slovenskú republiku, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Srbsko, Chorvátsko, Slovinsko, Ukrajinu, Rusko a Kazachstan.
SaveEnergy
02

SaveEnergy


SaveEnergy je výrobca elektrostatických odlučovačov so sídlom vo Švajčiarsku. Získali sme Exkluzívne zastúpenie spoločnosti SaveEnergy pre Českú a Slovenskú republiku. Spoločnosť je výrobcom elektrostatických odlučovačov, ktoré sú využívané pre odprášenie spalín sa spaľovacích zdrojov ako kotolne na tuhé palivá či kotolne na biomasu.

Ukážka naších zariadení v paxi

G&G Partneři

Odprášenie linky na drvenie autovrakov

Vzdušnina je ďalej vedená do cyklónových odlučovačov, kde dôjde k odlúčeniu hrubých častíc ľahkej frakcie. Takto zachytené hrubé častice sú…

Tepelná izolácia potrubia

Zároveň tepelná izolácia potrubí zabraňuje ochladzovaniu plynu vo vnútri potrubných trás a prispieva k obmedzeniu alebo vylúčenie možnosti kondenzácie pár…

Sme G&G Filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Viac o nás

G&G filtration
filtrácia pre celý svet

G&G Výroba

Máme toho oveľa viac! Prezrite si náš katalog