Konfigurátor

Riešenia G&G pre vysoké výkony odsávania

Vyrábame filtračné jednotky pre vysoké výkony odsávania. Pripravené na medzinárodnú prepravu a nákladnú dopravu.

Vyrábame filtračné jednotky pre vysoké extrakčné výkony

Náš dizajn filtra stiera hranice medzi krajinami a kontinentmi. Naše know-how spočíva v preprave a efektívnej inštalácii.

Vďaka tomu je výroba veľkých filtrov oveľa efektívnejšia a jednoduchšia, a to aj pre zákazníkov v zahraničí. Vďaka nášmu know-how dokážeme znížiť náklady na prepravu, pretože jednotlivé bloky možno prepravovať bez potreby vyhradeného prepravného priestoru. Okrem toho táto modulárna konštrukcia umožňuje rýchlejšiu a jednoduchšiu montáž, čím sa šetrí čas a zdroje. Dôležitou výhodou je aj zníženie logistických problémov pri dodávkach do zahraničia. Odpadajú komplikácie s colným odbavením alebo potreba nájsť špeciálne dopravné prostriedky na prepravu veľkých blokov na veľké vzdialenosti.

Kontaktujte nás

Systém Lego pre naše najväčšie filtračné jednotky

Inštalácia našich jednotiek sa vykonáva zostavením jednotlivých dielov. Zobrazená filtračná jednotka sa skladá z celkom 18 blokov spojených skrutkovými spojmi. Inštaláciu môže vykonať minimálny počet pracovníkov vo veľmi krátkom čase. Inštaláciu vykonáva miestna montážna firma pod odborným dohľadom spoločnosti G&G.

Hľadáme globálnych obchodných partnerov: pridajte sa k nám a rozšírte svoje podnikanie na medzinárodnej úrovni

V dnešnom prepojenom svete je to neustále hľadanie nových trhov a príležitostí na rast a expanziu. Preto oslovujeme potenciálnych obchodných partnerov na celom svete, ktorí majú záujem o spoluprácu v rámci našej vzájomne prosperujúcej spolupráce.

Kontaktný formulár SK
Mapa evropy