Exkluzívne zastupujeme

Získali sme výhradné zastúpenie významných spoločností. Produkty našich partnerov využívame pri výrobe vlastných výrobkov, ale zároveň ich ponúkame samostatne na predaj našim zákazníkom.

Exkluzívne zastupujeme
keramické filtračné elementy
01

Tenmat Ldt.


Tenmat Ltd. je výrobca pokročilých vysokoteplotných materiálov so sídlom vo Veľkej Británii. Získali sme exkluzívne zastúpenie pre predaj keramických filtračných trubíc pre filtráciu horúcich spalín do 1000 ° C. Naša spoločnosť má výhradné zastúpenie pre Českú republiku, Slovenskú republiku, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Srbsko, Chorvátsko, Slovinsko, Ukrajinu, Rusko a Kazachstan.

Ukážka naších zariadení v paxi

G&G Partneři

Odprášenie kameňolomu

Použitie filtračného zariadenia je ideálny pre aplikáciu s nelepivým prachom a tam, kde nie je k dispozícií tlakový vzduch pre…

Spalinový filter pre energetiku

Filter G&G Ceramic JET je vybavený keramickými filtračnými tyčami s teplotnou odolnosťou 1200°C. Je priamo určený na odprášenie spalín s…

Sme G&G Filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Viac o nás

G&G filtration
filtrácia pre celý svet

G&G Výroba

Máme toho oveľa viac! Prezrite si náš katalog