Konfigurátor

Riešenia G&G pre štandardné odsávacie systémy

Pre širokú škálu priemyselných odvetví

Naše riešenie všade tam, kde sa usadzuje prach

Naše filtračné jednotky sa používajú v širokom spektre priemyselných odvetví. Chránia životné prostredie a zdravie ľudí tým, že zabezpečujú čistotu procesného vzduchu.

V rámci nášho produktového portfólia a odborných znalostí hľadáme technicky vhodné riešenia pre každú úlohu v oblasti priemyselného odprášenia. Či už ide o odsávanie prachu zo zvárania, brúsenia, pilín, textilného prachu alebo zlievarenského prachu, vždy nájdeme účinné, nákladovo efektívne a energeticky vyvážené riešenie. Na trhu je veľa filtračných jednotiek, ale nie vždy prinášajú používateľovi komfort a pokoj. Vieme vám poradiť, obráťte sa na nás.

Kontaktujte nás

Kvalita, funkčnosť, dizajn a nízke prevádzkové náklady

Všetky tieto aspekty sú pre nás dôležité a kladieme na ne maximálny dôraz. Každá aplikácia musí byť implementovaná tak, aby nielen bezchybne fungovala, ale bola aj reprezentatívna. Dbáme na to, aby filtračná plocha mala správnu veľkosť pre každú aplikáciu a aby filtračné jednotky mali nízky prevádzkový tlakový spád. Každý kW elektrickej energie spotrebovaný navyše v dôsledku vysokej tlakovej straty filtračných médií považujeme za osobné zlyhanie.

Hľadáme globálnych obchodných partnerov: pridajte sa k nám a rozšírte svoje podnikanie na medzinárodnej úrovni

V dnešnom prepojenom svete je to neustále hľadanie nových trhov a príležitostí na rast a expanziu. Preto oslovujeme potenciálnych obchodných partnerov na celom svete, ktorí majú záujem o spoluprácu v rámci našej vzájomne prosperujúcej spolupráce.

Kontaktný formulár SK
Mapa evropy