Servis

Servis filtračných zariadení je pre nás rovnako dôležitý ako predaj či inštalácia nových odsávacích systémov. K servisnej činnosti pristupujeme profesionálne – riešime ako vedenie záznamov servisné histórie filtra, tak zdokonaľovanie systému ASF – autodiagnostického systému filtra, ktorý automaticky predikuje budúce závady stroja. Servisnú činnosť vykonávame pre vlastné výrobky, ale zároveň servisujeme aj filtre ostatných výrobcov tak, aby bolo o klienta komplexne postarané. Naše servisné oddelenie ďalej zabezpečuje tiež výmenu filtračného média u filtračných jednotiek našej výroby, aj výmeny filtrov od ostatných výrobcov. Poskytujeme tiež služby dynamického vyvažovania ventilátorov a mechanické opravy filtračných jednotiek.

 

Servis
Autodiagnostický systém filtra
01

Autodiagnostický systém filtra ASF


Prevádzkujete filtračné zariadenie, na ktorom je závislá Vaša výrobná technológia? Pri akejkoľvek poruche filtračnej technológie ste nútení odstaviť aj výrobnú linku? Je pre Vás čistota pracovného prostredia natoľko dôležitá, že si nemôžete dovoliť neplánované výpadky filtračnej technológie? Práve pre Vás máme ideálneho pomocníka ASF Autodiagnostický Systém Filtra.
Výmena filtračného média
02

Výmena filtračného média


Naše servisné oddelenie zabezpečuje výmenu filtračného média u filtračných jednotiek našej výroby, ale zároveň aj výmeny filtrov od ostatných výrobcov. Základné náhradné diely pre filtre G&G držíme skladom, diely pre servis filtrov ostatných výrobcov zabezpečujeme zvyčajne do jedného až dvoch týždňov. Pri variante servisnej zmluvy SERVIS 24 je všetok potrebný materiál uskladnený v našom sklade či v sklade klienta.
Mechanické opravy filtračných jednotiek
03

Mechanické opravy filtračných jednotiek


Pracovníci nášho servisu vykonávajú mechanické opravy filtračných systémov. K mechanickému poškodeniu dochádza predovšetkým vplyvom odsávanie abrazívnych prachov a vysokým odsávacím rýchlostiam.
Dynamické vyvažovanie ventilátorov
04

Dynamické vyvažovanie ventilátorov


Zameriavame sa na bezdemontážne vyvažovanie rotorov ventilátorov. Vyvažuje transportné ventilátory a odsávacie radiálne ventilátory. Špecializujeme sa na vyvažovanie ventilátorov u filtračných systémov priamo u klientov, a to bezdemontážním spôsobom.
Cenník servisných úkonov
05

Cenník servisných úkonov


Cenník základných servisných dielov ako filtračné vrecká, filtračné tašky, filtračné hadice a patróny, distribučné rukávce. Cenník základných úkonov a hodinových sadzieb servisných technikov. Ukážka vypracovaného servisného plánu pre prevádzkovateľov filtračnej technológie.

Ukážka naších zariadení v paxi

G&G Partneři

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Sme G&G Filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Viac o nás

G&G filtration
filtrácia pre celý svet

G&G Výroba

Máme toho oveľa viac! Prezrite si náš katalog