Zvárané potrubie pre vzduchotechniku

Výroba zváraného vzduchotechnického potrubia podľa požiadavky klienta. Vyrábame zvárané potrubia SkII a SkIII. Špecializujeme sa na výrobu zváraného potrubia z nerezového materiálu pre použitie vo vysokých teplotách či potravinárskom priemysle.

Naša spoločnosť vyrába zvárané potrubia pre použitie v aplikáciách priemyselného odsávania a filtrácie vzduchu. Pre klientov spracovávame projekčné návrhy, konštrukčnej dokumentácie k všetkým komponentom potrubných rozvodov. Pripravili sme pre Vás on-line databáze STEP modelov zváraného vzduchotechnického potrubia. Prístup do našej databázy je prostredníctvom cenníka potrubných dielov, ktorý nájdete TU.

Zo špeciálnych komponentov vyrábame dvojplášťové kolená a odbočky. Tieto komponenty majú svoje uplatnenie v špeciálnych aplikáciách odsávania vysoko abrazívneho prachu. Špecializujeme sa na výrobu zváraného potrubianerezového materiálu pre použitie vo vysokých teplotách či potravinárskom a farmaceutickom priemysle.

Tlakovú odolnosť pre zvárané potrubie sme stanovili softvérovým modelom s bezpečnosťou 1,5 a ako výrobca garantujeme nasledujúce hodnoty:

  • Tlaková odolnosť výrobku bez trvalého poškodenia pre hrúbku materiálu t= 1,5 mm je 46 350 Pa
  • Tlaková odolnosť výrobku bez trvalého poškodenia pre hrúbku materiálu t= 2,0 mm je 57 960 Pa
  • Tlaková odolnost výrobku bez trvalého poškození pro tloušťku materiálu t= 3,0 mm je 62 315 Pa

 

Naše komponenty odsávacieho potrubia je možné použiť v aplikáciách odsávania explozního prachu, kde je stanovená minimálna tlaková odolnosť potrubia pri prípadnej explózii. Potrubie s požiadavkou na tlakovú odolnosť býva umiestnené medzi filtračným zariadením a spätnou klapkou, ktorá zabraňuje šíreniu tlakovej vlny do odsávacieho potrubia k miestam, kde sa môže vyskytovať obsluha pracoviska.

Ďalšie referencie

Odprášenie linky na drvenie autovrakov

Partner: Odprášenie linky na drvenie autovrakov

Vzdušnina je ďalej vedená do cyklónových odlučovačov, kde dôjde k odlúčeniu hrubých častíc ľahkej frakcie. Takto zachytené hrubé častice sú…

Tepelná izolácia potrubia

Partner: Tepelná izolácia potrubia

Zároveň tepelná izolácia potrubí zabraňuje ochladzovaniu plynu vo vnútri potrubných trás a prispieva k obmedzeniu alebo vylúčenie možnosti kondenzácie pár…

Chcete sa stať partnerom?

Partnerstvom získate prístup do online katalógu pre partnerov vrátane cenových informácií, automaticky generovaným ponukám a ich históriu. Vyplňte prosím kontaktný formulár nižšie. Naše obchodné oddelenie Vás bude kontaktovať.