Valcové silo – výroba a inštalácia

Partner: Valcové silo – výroba a inštalácia

Naša referencia zahŕňa výrobu a inštaláciu valcového silá pre uskladnenie polymérnych prísad. Silo je vybavené filtračným zariadením G&G SILOVIB s regeneráciou pomocou vibrooklepu.

predmetom zákazky je návrh, výroba a realizácia systému uskladnenie a dávkovanie polymérnych prísad do ďalšieho technologického spracovania. Najväčšia časť realizácie tvorí valcové silo, vybavené filtračným zariadením pre odvzdušnenie pneumatickej dopravy. Systém vynášanie materiálu zo sila je riešený pomocou šnekového dopravníka, vážiaceho zásobníka a ďalej systémom nízkotlakové – ventilátorovej dopravy. Výrobu všetkých komponentov zaisťuje G&G filtration, generálny dodávku stavby zabezpečuje G&G filtration CZ.

Valcové silo na uskladnenie sypkého materiálu, pilín a štiepky

Valcové silo G&G našej výroby slúži pre uskladnenie sypkého materiálu. Valcové silo ďalej používame pre uskladnenie materiálu ako sú piliny, hobliny a štiepka vznikajúceho v drevárskych prevádzkach. Najčastejšou aplikáciou silá je zabezpečenie prevádzkovej zásoby paliva pre kotolňu. Dlhšie zabezpečenie prevádzkovej zásoby materiálu pre briketovaciu linku či ako zásobník materiálu pre expedíciu odpadu. Silá G&G môžu byť vybavené závitovkovým vyprázdňovacím systémom v spodnej kužeľové časti zásobníka s uzavretím pomocou rotačného podávača na výstupe materiálu. Pre plnenie silá sa najčastejšie používa pneumatická doprava materiálu s použitím filtračného zariadenia umiestneného na strope sila. U dopravy štiepky je možné použiť cyklónový odlučovač umiestnený na strope silá. Valcové silo môže byť vybavené odľahčovacími membránami pre možnosť uskladnenie explóznou prachov, prístupovým rebríkom a potrubím suchovody.

Výroba valcového silá je vykonávaná vždy podľa konkrétneho zadania zo strany investora. Podľa potreby klienta dodávame silá v prevedení s podstavnou oceľovou konštrukciou s podjazdovou výška pre nákladný automobil. Štandardné je umiestnenie na betónovom základe s nadväzujúcou cestou materiálu do kotolne, briketárne či na ďalšie spracovanie.

Válcové silo v našom katalogu nájdete TU.

Valcové silo silo inštalácia silá segmentové silo filter na sile

Ďalšie referencie

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcete sa stať partnerom?

Partnerstvom získate prístup do online katalógu pre partnerov vrátane cenových informácií, automaticky generovaným ponukám a ich históriu. Vyplňte prosím kontaktný formulár nižšie. Naše obchodné oddelenie Vás bude kontaktovať.