Tepelná izolácia potrubia

Partner: Tepelná izolácia potrubia

Zrealizovali sme zákazky tepelných izolácií potrubných vedení. Tepelná izolácia potrubia chráni užívateľa či obsluhu pred nebezpečenstvom popálenia o horúce plochy potrubných častí.

Zároveň tepelná izolácia potrubí zabraňuje ochladzovaniu plynu vo vnútri potrubných trás a prispieva k obmedzeniu alebo vylúčenie možnosti kondenzácie pár na vnútornej strane potrubných trás.

Pri tepelných izoláciách vždy postupujeme výpočtom hrúbky izolácie z minerálnej vlny či SIBRAL podľa teploty odťahovaného plynu.

Ako ochranu voči poškodeniu izolačnej vrstvy využívame pozinkovaný plech, alebo hliníkový plech. Krycia vrstva zaplechování potrubia je tvarovaná na mieste realizácie zo zvitkov. Pri vzdialených realizáciách (väčšinou mimo územia SR) pripravujeme oplechovania na mieru v našej výrobe a následne expedujeme ako LEGO systém.

Naše zákazky tepelnej izolácie sme realizovali pre partnerskú spoločnosť TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.

Ďalšie referencie

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcete sa stať partnerom?

Partnerstvom získate prístup do online katalógu pre partnerov vrátane cenových informácií, automaticky generovaným ponukám a ich históriu. Vyplňte prosím kontaktný formulár nižšie. Naše obchodné oddelenie Vás bude kontaktovať.