Odsávanie zvarovne

Partner: Odsávanie zvarovne

Referenčná realizácia technológie odsávania zvarovne pomocou filtračného zariadenia G&G Jet BAG našej výroby.

V aplikáciách odsávania zvarovní garantujeme dlhú životnosť filtračného média minimálne 3 až 5 rokov prevádzkovania filtračného zariadenia. Filter je vybavený inteligentnou riadiacou jednotkou regenerácie, ktorá sporí náklady na tlakový vzduch.

Pre odsávanie zvarovne je možné využívať viac typov filtračných zariadení. Filtry patrónové, filtre textilné a filtre lamelové.

Je pre nás vždy veľkým potešením, že klient volí technológiu ako z pohľadu obstarávacích nákladov, tak hlavne z pohľadu prevádzkových nákladov. Naše textilné filtre majú v aplikáciách odsávanie zvarovní dlhú životnosť filtračného média. Oproti patronovým filtrov je životnosť cca 5x až 10x dlhšia. Oproti lamelovým filtrom majú naše textilné filtre nižšiu prevádzkovú tlakovú stratu, čo priaznivo ovplyvňuje celkovú spotrebu elektrickej energie pre použitý ventilátor.

Naše filtračné zariadenie G&G Jet BAG pre aplikáciu odsávanie zvarovne. Filtračné zariadenie je vybavené plochými textilnými hadicami a regenerované automaticky pomocou tlakového vzduchu. Konštrukcia filtra je riešená tak, aby odsávaná vzdušnina prechádzala filtračnou skríňou smerom dole. Navrhované prúdenie napomáha k odvádzaniu separovaného prachu smerom do výsypky a znižuje tlakové straty filtračného média. Regenerácia filtračného média je riadená inteligentnou riadiacou jednotkou, ktorá spúšťa regeneráciu až v prípade nárastu tlakovej straty. Pri nízkych tlakových stratách filtračné zariadenie neregeneruje a tým šetrí náklady na tlakový vzduch. S rastúcou tlakovou stratou rastie aj intenzita regenerácia pomocou pulzov tlakového vzduchu. Realizáciu zákazky zaisťovala z pozície generálneho dodávateľa naša partnerská spoločnosť

Filtračné zariadenieí pre odsávánie zvarovne

Filtračné zariadenie G&G Jet BAG pre aplikáciu odsávania zvarovne je pre prevádzkovateľov výhodné svojimi nízkymi náklad na výmenu filtračného média a dlhou životnosťou filtračných hadíc. Ako filtračné médium sú použité ploché filtračné hadice z netkanej textílie s plošnou hmotnosťou minimálne 500g/m2. Ako výrobca garantujeme pre aplikácie odsávanie zvarovne dlhú životnosť filtračného média, minimálne 22 000 prevádzkových hodín. Pri odsávaní v automotive priemysle pri zváraní mastných plechov je nutné pred filtračné zariadenie zaradiť aj dávkovaciu stanicu sorbentu. Sorbentovacíe stanice zabezpečuje dávkovanie sorbentu CaOH2 do sacieho potrubia pred filtrom. Tento systém vysušuje mastnotu z prachu a zvyšuje regeneračnú schopnosť filtra..

Použité filtračné zariadenie G&G JET BAG 12-6-20-55 v rámci nášho katalogu TU.

Odsávanie zváracieho dymu filtrácia zvarovne odsávanie dymu

Ďalšie referencie

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcete sa stať partnerom?

Partnerstvom získate prístup do online katalógu pre partnerov vrátane cenových informácií, automaticky generovaným ponukám a ich históriu. Vyplňte prosím kontaktný formulár nižšie. Naše obchodné oddelenie Vás bude kontaktovať.