Odsávanie zvarovne a brusiarne

Partner: Odsávanie zvarovne a brusiarne

Referenčná realizácia technológie odsávania zvarovne a brusiarne pomocou filtračného zariadenia G&G JFR našej výroby. V aplikáciách odsávania zvarovní garantujeme dlhú životnosť filtračného média minimálne 3 až 5 rokov prevádzkovania filtračného zariadenia. Filter je vybavený inteligentnou riadiacou jednotkou regenerácie, ktorá sporí náklady na tlakový vzduch.

Významnou referenčnou realizáciou je použitie nášho filtračného zariadenia G&G JFR pre aplikáciu odsávanie zvarovne a brúsiarne. Filtračné zariadenie je vybavené plochými textilnými hadicami a regenerované automaticky pomocou tlakového vzduchu. Konštrukcia filtra je riešená tak, aby odsávaná vzdušnina prechádzala filtračnou skriňou smerom dole. Navrhované prúdenie napomáha k odvádzaniu separovaného prachu smerom do výsypky a znižuje tlakové straty filtračného média. Regenerácia filtračného média je riadená inteligentnou riadiacou jednotkou, ktorá spúšťa regeneráciu až v prípade nárastu tlakovej straty. Pri nízkych tlakových stratách filtračné zariadenie neregeneruje a tým šetrí náklady na tlakové vzduch. S rastúcou tlakovou stratou rastie aj intenzita regenerácie pomocou pulzov tlakového vzduchu. Realizáciu zákazky zaisťovala z pozície generálneho dodávateľa naša partnerská spoločnosť ENERGOFLEX, s.r.o. ..

Filtračné zariadenie na odsávanie zvarovne a brusiarne
Filtračné zariadenie G&G JFR pre aplikáciu odsávania zvarovne je pre prevádzkovateľov výhodné svojimi nízkymi nákladmi na výmenu filtračného média a dlhú životnosť filtračných hadíc. Ako filtračné médium sú použité ploché filtračné hadice z netkanej textílie s plošnou hmotnosťou minimálne 500g / m2. Ako výrobca garantujeme pre aplikácie odsávania zvarovní dlhú životnosť filtračného média, minimálne 22 000 prevádzkových hodín. Pri odsávaní v automotive priemysle pri zváraní mastných plechov je nutné pred filtračné zaradenie zaradiť aj dávkovacie stanicu sorbentu. Sorbentovací stanice zabezpečuje dávkovanie sorbentu CaOH2 do sacieho potrubia pred filtrom. Tento systém vysušuje mastnotu z prachu a zvyšuje regeneračnú schopnosť filtra.

 

Ďalšie referencie

Spalinový filter pre energetiku

Partner: Spalinový filter pre energetiku

Spalinový filter pre energetiku – základný popis Filter G & G Ceramic JET, je filtračné zariadenie určené na odprášenie spalín…

Odsávanie prachu v železiarniach

Partner: Odsávanie prachu v železiarniach

Naša dodávka zahŕňa výrobu a realizáciu filtračných zariadení na odsávanie prachu typu G&G JFR. Tieto filtre sú vybavené automatickou regeneráciou…

Chcete sa stať partnerom?

Partnerstvom získate prístup do online katalógu pre partnerov vrátane cenových informácií, automaticky generovaným ponukám a ich históriu. Vyplňte prosím kontaktný formulár nižšie. Naše obchodné oddelenie Vás bude kontaktovať.