Odsávacie zariadenie – filtrácia pilín

Partner: Odsávacie zariadenie – filtrácia pilín

Významná referencia na odsávanie od drevospracujúcich strojov s aplikáciou nášho filtračného zariadenia G&G VIBRO VAC. Filter je vybavený automatickou regeneráciou filtračného média pomocou pneumatického vibrooklepu.

Ventilátor je umiestnený na čistej strane filtračného zariadenia, čo umožňuje použitie ventilátora o vysokej účinnosti. Pre odsávanie a filtráciu pilín sa jedná o veľmi kvalitný výrobok.

Naša dodávka zahŕňa výrobu filtračného zariadenia: odsávanie a filtrácia pilín. Filtračné zariadenie je podtlakové, vybavené vysoko účinným ventilátorom. Výroba filtračného zariadenia: G&G filtration. Generálny dodávateľ akcie zaisťovala naša partnerská spoločnosť GreMi KLIMA, s.r.o.

Filtračné zariadenie – filtrácia pilín:

Použité bolo filtračné zariadenie G&G VIBRO VAC našej výroby. Toto filtračné zariadenie je svojou konštrukciou priamo určené pre odsávanie a filtráciu pilín v drevospracujúcom priemysle. Filtračné zariadenie je vybavené pneumaticky riadeným vibračným oklepom. Vzhľadom k charakteru odsávaného prachu nebolo nutné inštalovať systém pneumatického preplachu filtračných hadíc pomocou tlakového vzduchu. Vibračná regenerácia v tomto prípade prispieva k významnej úspore nákladov na tlakový vzduch pri regenerácii filtračného média. Filtračné zariadenie je vybavené rotačným podávačom pre vynášanie pilín z výsypky filtračného zariadenia. Vzhľadom k tomu, že odsávanie pilín patrí do skupiny explóznou prachov je filtračné zariadenie vybavené odľahčovacími membránami pre uvoľnenie tlakovej vlny do vonkajšieho prostredia.

filtrácia pilín odsávanie pilín

Ďalšie referencie

Odprášenie kameňolomu

Partner: Odprášenie kameňolomu

Použitie filtračného zariadenia je ideálny pre aplikáciu s nelepivým prachom a tam, kde nie je k dispozícií tlakový vzduch pre…

Spalinový filter pre energetiku

Partner: Spalinový filter pre energetiku

Filter G&G Ceramic JET je vybavený keramickými filtračnými tyčami s teplotnou odolnosťou 1200°C. Je priamo určený na odprášenie spalín s…

Chcete sa stať partnerom?

Partnerstvom získate prístup do online katalógu pre partnerov vrátane cenových informácií, automaticky generovaným ponukám a ich históriu. Vyplňte prosím kontaktný formulár nižšie. Naše obchodné oddelenie Vás bude kontaktovať.