Odsávacie zariadenie – filtrácia pilín

Partner: Odsávacie zariadenie – filtrácia pilín

Významná referencia na odsávanie od drevospracujúcich strojov s aplikáciou nášho filtračného zariadenia G&G VIBRO VAC. Filter je vybavený automatickou regeneráciou filtračného média pomocou pneumatického vibrooklepu.

Ventilátor je umiestnený na čistej strane filtračného zariadenia, čo umožňuje použitie ventilátora o vysokej účinnosti. Pre odsávanie a filtráciu pilín sa jedná o veľmi kvalitný výrobok.

Naša dodávka zahŕňa výrobu filtračného zariadenia: odsávanie a filtrácia pilín. Filtračné zariadenie je podtlakové, vybavené vysoko účinným ventilátorom. Výroba filtračného zariadenia: G&G filtration. Generálny dodávateľ akcie zaisťovala naša partnerská spoločnosť GreMi KLIMA, s.r.o.

Filtračné zariadenie – filtrácia pilín:

Použité bolo filtračné zariadenie G&G VIBRO VAC našej výroby. Toto filtračné zariadenie je svojou konštrukciou priamo určené pre odsávanie a filtráciu pilín v drevospracujúcom priemysle. Filtračné zariadenie je vybavené pneumaticky riadeným vibračným oklepom. Vzhľadom k charakteru odsávaného prachu nebolo nutné inštalovať systém pneumatického preplachu filtračných hadíc pomocou tlakového vzduchu. Vibračná regenerácia v tomto prípade prispieva k významnej úspore nákladov na tlakový vzduch pri regenerácii filtračného média. Filtračné zariadenie je vybavené rotačným podávačom pre vynášanie pilín z výsypky filtračného zariadenia. Vzhľadom k tomu, že odsávanie pilín patrí do skupiny explóznou prachov je filtračné zariadenie vybavené odľahčovacími membránami pre uvoľnenie tlakovej vlny do vonkajšieho prostredia.

filtrácia pilín odsávanie pilín

Ďalšie referencie

Odprášenie linky na drvenie autovrakov

Partner: Odprášenie linky na drvenie autovrakov

Vzdušnina je ďalej vedená do cyklónových odlučovačov, kde dôjde k odlúčeniu hrubých častíc ľahkej frakcie. Takto zachytené hrubé častice sú…

Tepelná izolácia potrubia

Partner: Tepelná izolácia potrubia

Zároveň tepelná izolácia potrubí zabraňuje ochladzovaniu plynu vo vnútri potrubných trás a prispieva k obmedzeniu alebo vylúčenie možnosti kondenzácie pár…

Chcete sa stať partnerom?

Partnerstvom získate prístup do online katalógu pre partnerov vrátane cenových informácií, automaticky generovaným ponukám a ich históriu. Vyplňte prosím kontaktný formulár nižšie. Naše obchodné oddelenie Vás bude kontaktovať.