Ašpirácie dopravných ciest obilia

Ide o špecifické riešenie ašpirácie dopravných ciest obilia a kŕmnych zmesí pomocou lokálnych - bodových filtrov. Filtračné jednotky v horizontálnom prevedení slúži k odprášenie reťazových dopravníkov - redlerov. Filtre vo vertikálnom prevedení slúži k odprášenie elevátorov. Všetky použité filtre boli typu G & G Local JET umiestnené priamo na aspirovanej dopravníky.

Filtračné zariadenie G & G Local JET je filtračná jednotka vybavená automatickou regeneráciou filtračného média z netkanej textílie pomocou protiprúde tlakového vzduchu. Životnosť filtračného média viac ako 10 000 prevádzkových hodín, bez nutnosti akéhokoľvek manuálneho dočisťovanie. Filtračné médiom sú ploché, hladké rukávce z netkanej textílie s plošnou hmotnosťou 550 g / m2. Filtračné médium neobsahuje záhyby, v ktorých by dochádzalo k usadzovaniu prachu a je veľmi mechanicky odolné proti pretrhnutiu či predratiu. Hodnota zvyškového úletu prachových častíc na výduchu je v rozmedzí 1 – 3 mg / m3. Odsávací ventilátor môže byť na výstupe vybavený kruhovým tlmičom hluku tak, aby bola znížená hluková záťaž od filtračného zariadenia. Výsyp prachu je vedený späť do cesty materiálu.

Celkovo bolo pre aspiráciu použité 13 filtračných jednotiek G & G Local JET. Z toho bolo 7 horizontálnych filtrov pre odprášenie redlerov a 6 vertikálnych filtrov pre odprášenie elevátorov.

Ďalšie referencie

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcete sa stať partnerom?

Partnerstvom získate prístup do online katalógu pre partnerov vrátane cenových informácií, automaticky generovaným ponukám a ich históriu. Vyplňte prosím kontaktný formulár nižšie. Naše obchodné oddelenie Vás bude kontaktovať.