Odsávanie zváracieho dymu

V aplikáciách odsávania a filtrácie zváracieho dymu dosahujú naše filtračné jednotky dlhej životnosti filtračného média a nízkych nákladov na výmenu filtračných médií.

Naša dodávka zahŕňa výrobu a realizáciu filtračného zariadenia G&G JFR pre aplikáciu odsávanie zváracieho dymu. Filtračné zariadenie je vybavené automatickou regeneráciou filtračného média pomocou tlakového vzducha. Odsávanie zaisťuje radiálny vysokotlakový ventilátor s vysokou účinnosťou. Filtračné zariadenie G&G JFR pre aplikáciu vo zvarovniach zabezpečuje kontinuálny odsávací výkon a disponuje dlhou životnosťou filtračného média – pri dvojzmennej prevádzke minimálne 5 rokov. Filtračné zariadenie sme dodávali pre nášho partnera spoločnosť ENERGOFLEX, s.r.o.

Filtračné zariadenie:

Nami vyrábané filtračné zariadenie typu G&G JFR je filtračné zariadenie s plochými textilnými elementmi, vybavené automatickou regeneráciou filtračného média pomocou protiprúda tlakového vzduchu. Tlaková strata filtračného zariadenia je udržiavaná pomocou inteligentnej riadiacej jednotky. Regenerácia pri nízkom zanesení filtračného média neregeneruje do doby, než tlaková strata vystúpi na vopred definovanú hodnotu. Pri vyšších hodnotách tlakovej straty sa intenzita regenerácie zvyšuje. Tento systém zaisťuje úsporu tlakového vzduchu potrebného pre regeneráciu.

Náklady na výmenu filtračného média:

Naša spoločnosť sa sústredí na minimalizáciu prevádzkových nákladov, ktoré vznikajú prevádzkou filtračné jednotky. U rady našich filtračných jednotiek G&G JFR garantujeme životnosť filtračného média minimálne 22 000 prevádzkových hodín. Využívame konvenčných filtračných médií, ktoré sú na trhu bežne dostupné. Garantujeme nízke náklady na výmenu filtračného média. Pri aplikáciách odsávanie zváracieho dymu dochádza k prvej výmene spravidla po 5 rokoch prevádzky filtra.

Ďalšie referencie

Zvárané potrubie pre vzduchotechniku

Naša spoločnosť vyrába zvárané potrubie pre použitie v aplikáciách priemyselného odsávania a filtrácie vzduchu. Pre klientov spracovávame projekčné návrhy, konštrukčnú…

Odsávanie zvarovne

Pre odsávanie zvarovne je možné využívať viac typov filtračných zariadení. Filtry patrónové, filtre textilné a filtre lamelové. Je pre nás…

Chcete sa stať partnerom?

Partnerstvom získate prístup do online katalógu pre partnerov vrátane cenových informácií, automaticky generovaným ponukám a ich históriu. Vyplňte prosím kontaktný formulár nižšie. Naše obchodné oddelenie Vás bude kontaktovať.