O nás

Chránime životné a pracovné prostredie

Naše technológie pomáhajú k ochrane životného prostredia vďaka vysokej účinnosti filtrácie a nízkym zvyškovým úletom prachových častíc za filtrom. Vďaka našim technológiám prispievame k udržaniu čistého pracovného prostredia vnútri výrobných hál.

Filtrácií prachu rozumieme a baví nás ju riešiť. Prinášame moderný prístup do špecifického a náročného odboru, ktorý vyžaduje vysokú odbornosť a mnohoročné skúsenosti. Radi Vám pomôžeme s návrhom technického riešenia a odporúčaním našich produktov tak, aby sme spoločne zvládli aj najnáročnejšie požiadavky našich klientov.

Radek Veselý

G&G filtration s.r.o.

Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu systémov odsávanie a filtráciu vzduchu pre priemyselné aplikácie. Vyvíjame a vyrábame širokú škálu filtračných zariadení a komponentov priemyselného odsávania. Neustále inovujeme naše produkty tak, aby sme držali krok so stéle zložitejšími výrobnými procesmi a náročnejšími požiadavky klientov. Veľký dôraz kladieme na efektivitu našich riešení založenú na efektívnosti filtračných systémov a ekonomiku ich prevádzky. Špecializujeme sa na výrobu látkových filtračných zariadení s použitím filtračnej netkanej textílie a keramických filtrov pre použitie v špeciálnych aplikáciách, kde hrozí zahorenie či poškodenie filtračného média účinkami vysokej teploty. Náš sortiment dopĺňajú silá pre uskladnenie pilín a biomasy, cyklónové odlučovače a ďalšie komponenty potrebné pre realizáciu technológie odprášenie.

Čím sa riadime

Naše hodnoty

Riešenie na mieru práve pre Vás

Každá aplikácia je špecifická. Preto ku každému projektu pristupujeme individuálne s maximálnou mierou zodpovednosti.

Prínos pre život a pracovné prostredie

Naša technológia pomáhajú k ochrane životného prostredia. Zároveň prispievame k udržaniu čistého pracovného prostredia vnútri výrobných hál.

Prevádzkové náklady a spoľahlivosť technologie

Deklarujeme spoľahlivosť dodanej technológie a dlhú životnosť filtračného média. Dôležitá je nielen obstarávacia cena, ale aj náklady na prevádzku a servis.

Poriadne, kompletne a včas

Jediná cesta k úspešnej spolupráci je budovanie pevných vzťahov, ktoré sú podložené riadnym plnením z oboch zmluvných strán.

Navrhujeme

Ponúkame

Predávame

Naša technológia odsávania nachádza svoje uplatnenie prakticky v celom spektre priemyselnej výroby. Od výroby papiera cez drevospracujúci podniky, automotive priemyslu až po zlievárne a železiarne. Každá aplikácia odsávania má svoje špecifické riešenia a prináša nové skúsenosti a nápady.

Kľúčovú úlohu pre nás zohráva aj spätná väzba, ktorú dostávame od našich obchodných partnerov v podobe špecifických požiadaviek či technických pripomienok k inštalovaným produktom. Bez úzkej spolupráce s našimi partnermi by sme naše produkty nemohli ďalej zdokonaľovať a rozvíjať. Sme presvedčení, že iba neustály vývoj a zdokonaľovanie je tou jedinou možnou cestou vpred.

G&G Výroba
G&G Filter

Realizujeme

G & G filtration, s.r.o. je výrobná spoločnosť. Všetky realizácie sú vykonávané prostredníctvom našich obchodných partnerov. Našim dlhodobým cieľom je neustále rozširovať rady našich obchodných partnerov, ktorým dodávame kvalitné výrobky pre ich vlastnej realizácie. Naše produkty inovujeme podľa podnetov našich partnerov. Na základe požiadaviek trhu vyvíjame nové produkty. Sme presvedčení, že to najlepšie, čo vieme ponúknuť, je vysoko kvalitné výrobné zázemie a know-how. Našimi partnermi sú realizačné spoločnosti, ktoré zabezpečujú odbornú inštaláciu a profesionálny servis našich zariadení.

Vyvíjame

Naše vývojové a konštrukčné centrum sa nachádza v Brne. Oddelenie konštrukcie spracováva všetku výrobnú dokumentáciu v 3D formáte. Využívame softvér Solidworks, vďaka ktorému dokážeme s istotou určiť všetky potrebné parametre ako hmotnosť technológie, záťažové body či ťažisko daného zariadenia. Konštrukčné oddelenie využívame aj pre návrhy atypických filtračných zariadení tak, aby boli v prípadoch obmedzených priestorových dispozícií aplikovateľné. Naši konštruktéri pracujú ako na vývoji nových produktov, tak na aplikácií podnetov zo strany našich klientov a partnerov do už hotovej výrobnej dokumentácie.

Vyrábame

Naše výrobky kompletujeme vo výrobnej hale v Liptovskom Hrádku. Každé filtračné zariadenie bez ohľadu na veľkosť je zložené z niekoľkých stoviek dielov. Každý diel je kvôli optimalizácii výrobného procesu vybavený QR kódom s označením umiestnenia na filtračnom zariadení a zostavným výkresom. Vďaka úplnému prehľadu o jednotlivých komponentoch filtra dokážeme veľmi efektívne konkrétne filtračné zariadenie zostaviť. Jednotlivé komponenty filtrov držíme skladom, a preto sme schopní rýchlo reagovať na požiadavku zostavenia akéhokoľvek filtračného zariadenia v skrátenom termíne.

Náš tím

Ing. Radek Veselý

CEO a vedúci obchodného oddelenia

Viac o mne

Ing. Miloš Gregor

CEO

Viac o mne

Ing. et Ing. Pavel Bulejko, Ph.D.

Obchodno technický manažér

Viac o mne

Martin Ovad

vedúci konštrukčného oddelenia

Viac o mne

Luboš Kopecký

Vedúci predvýroby

Viac o mne

Ing. Ján Beleš

Vedúci konštrukčného oddelenia SK

Viac o mne

Jaroslav Hlinka

výrobný riaditeľ SK

Viac o mne

Vít Gottwald

konštruktér 3D

Viac o mne

Juraj Jankovich

konštruktér 3D

Viac o mne

Marek Jeřábek

konštruktér 3D

Viac o mne

Ing. Filip Šlimar

Viac o mne

Tomáš Bugner, DiS.

konštruktér 3D

Viac o mne

Bc. Pavel Rejent

konštruktér 3D

Viac o mne

Dominik Hudec

konštruktér 3D

Viac o mne

Marek Kučera

technik junior

Viac o mne

Nikola Strmisková

účtovníctvo a ekonomika

Viac o mne

Ing. Ludmila Vopálková

administratívna podpora zákaziek

Viac o mne

Mgr. Tatiana Hlinková

účtovníctvo a ekonomika SK

Viac o mne

Radim Vopava

marketingový & IT specialista

Viac o mne

Kde sídlime

Czech Republic

vývojové a konštrukčné centrum
hlavné obchodné zastúpenie pre EÚ

G&G Filtration CZ, s.r.o
Hrubínova 1903/9
664 51 Šlapanice
[email protected]

Slovakia

Výrobná prevádzka
G&G Filtration, s.r.o.
Hviezdoslavova 901
034 95 Likavka (SK)
[email protected]

Chcete sa stať partnerom?

Partnerstvom získate prístup do online katalógu pre partnerov vrátane cenových informácií, automaticky generovaným ponukám a ich históriu. Vyplňte prosím kontaktný formulár nižšie. Naše obchodné oddelenie Vás bude kontaktovať.