Vaša produkcia a naše know-how

Obchodný model know-how je určený prevažne pre mimoeurópskych partnerov, kde je doprava rozmerných filtrov finančne nevýhodná. G&G navrhuje dizajn filtra pre danú aplikáciu, dodá výrobnú dokumentáciu k filtračnej jednotke, dodá filtračné náplne a regeneračný systém. Výroba filtračné skrine prebieha u partnera v miestnych podmienkach.

Vaša produkcia a naše know-how
Poskytneme výrobnú dokumentáciu
01

Poskytneme výrobnú dokumentáciu


Poskytneme Vám výrobnú dokumentáciu k danej filtračnej jednotke. Výrobná dokumentácia obsahuje zostavné výkresy, výkresy dielov, páliace plány, ohýbacie plány. Výkresovú dokumentáciu spracovávame v anglickom jazyku, podľa európskych noriem v metrických mierach. Výrobnej dokumentácie slúži na výrobu konkrétneho modelu filtračné jednotky, ktorá bude slúžiť pre vopred špecifikovanej použitie a konkrétne parametre. Za dizajn filtračné jednotky zodpovedá spoločnosť G & G filtration. Za kvalitu spracovania zodpovedá výrobca - partner.
filtračné rámy
02

Dodáme hlavnej komponenty


Dodáme Vám kľúčové komponenty filtra, ako sú filtračné klietky, filtračné média , regeneračný systém a riadiacu jednotku regenerácie s prednastaveným cyklom. Tieto komponenty sú špecifické, vyrábané sériovo na linke a neoplatí sa je vyrábať v lokálnych podmienkach. Komponenty filtračných jednotiek expedujeme na paletách, ošetrených podľa ISPM 15. Pre medzinárodnú dopravu sú komponenty expedované v uzavretom kontajneri. Špecializujeme sa na dodávku komponentov pre textilné filtre a dodávku komponentov pre vysokoteplotné keramické filtre.
Dodáváme dokumentáciu k filtačným zariadenieam
03

Dodáme dokumentáciu k výrobku


Dodáme Vám technickú dokumentáciu k danej filtračnej jednotke spracovanú v angličtine. Technická dokumentácia obsahuje manuál k filtračnej jednotke, návod na jej použitie, technické parametre a informácie, bezpečnostné informácie, základné informácie o inštalácii a sprevádzkovanie, návod na obsluhu a údržbu filtračné jednotky. Dodáme Vám predlohu pre vyhlásenie o zhode k výrobku - podľa európskych noriem. Návody je nutné výrobcom modifikovať podľa miestnych noriem, platných v mieste výroby a inštalácie.
Vyrábajte filtre vo vlastnej výrobnej hale
04

Vyrábate vo svojej výrobnej hale


Výroba filtračné jednotky prebieha u Vás vo Vašej výrobnej hale. Pre výrobu akéhokoľvek filtračného zariadenia je potrebné vybavenie zariadené kovoobrábacie dielne, ktoré disponuje aspoň laserom pre pálenie plechu, ohraňovacom lisom, zváracími pracoviskami, lakovňou a priestorom pre kompletizáciu. V lokálnych podmienkach vyrobíte 70% filtračnej jednotky. Vyrobíte skriňa filtra, výsypku a oceľové konštrukcie. Zvyšných 30% ako regeneračný systém, riadiacu jednotku regenerácie, filtračné klietky a filtračné médium Vám dodá spoločnosť G&G filtration.
Uvedenie filtračnej technológie do prevádzky
05

Uvedenie technológie do prevádzky


Naučíme Vás uviesť technológiu do prevádzky. Buď online, alebo za prítomnosti nášho technika pri nábehu technológie. Uvedenie technológie do prevádzky je súhrnom špecifických úkonov, ktoré je potrebné vykonať a skontrolovať pre bezpečné nabehnutie technológie odsávania a filtrácie vzduchu do prevádzky. Je zložené z individuálnych a komplexných skúšok všetkých funkčných častí filtračného systému. Zo začiatku odporúčame uvádzať technológiu do prevádzky za našej asistencie, po zaučení už Vašimi vlastnými techniky.
Kontaktujte nás elektrofiltre
06

Poďme spolupracovať


Vy poznáte miestne podmienky a trh a viete vyrábať. My rozumieme filtračným systémom a konštrukcii filtračných jednotiek. Spoločne môžeme byť silní! Ak je pre Vás spolupráca zaujímavá, kontaktujte nás.

Ukážka naších zariadení v paxi

G&G Partneři

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Sme G&G Filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Viac o nás

G&G filtration
filtrácia pre celý svet

G&G Výroba

Máme toho oveľa viac! Prezrite si náš katalog