Konfigurátor

Vitajte v divízii Engineering

Sekciu pripravujeme, buďte prosím trpezliví :-)

G&G engineering

Navrhujeme a konštruujeme technologické celky. Technológia je to, čo nás baví.

Divízia G&G engineering sa špecializuje na prípravu štúdií, návrhov, projektovej dokumentácie a následné generálne dodávky technologických liniek. Baví nás všetko, čo je zložité. Špecializujeme sa na technologické linky pre zlievarne a recyklačné závody. Spoločnosť G&G engineering vznikla získaním väčšinového podielu v spoločnosti Moravia Industry s.r.o., ktorej obchodné aktivity a štruktúru partnerských spoločností bude ďalej stabilizovať a rozvíjať. Vďaka skúsenostiam v oblasti zlievarenských technológií - taviacich pecí, odlievacích strojov, tryskacích strojov a zdvíhacích a manipulačných zariadení sa budeme významne podieľať aj na realizácii výrobných technológií pre zlievarne a huty.

Kontaktný formulár

Predávame nízkotlakové odlievacie stroje a priemyselné pece

Spolupracujeme s poprednými výrobcami odlievacích strojov a zameriavame sa na nízkotlakové odlievacie stroje pre hliníkové a horčíkové zliatiny. Táto technológia je široko využívaná v automobilovom priemysle. V oblasti priemyselných pecí spolupracujeme s výrobcami z celého sveta a môžeme sa spoľahnúť na vlastné dlhoročné skúsenosti v oblasti priemyselného vykurovania. Ponúkame široký sortiment výrobkov, ktorý zahŕňa pece na tavenie zliatin neželezných kovov, tepelné spracovanie, vypaľovanie, sušenie a tiež laboratórne pece.

Hľadáme globálnych obchodných partnerov: pridajte sa k nám a rozšírte svoje podnikanie na medzinárodnej úrovni

V dnešnom prepojenom svete je to neustále hľadanie nových trhov a príležitostí na rast a expanziu. Preto oslovujeme potenciálnych obchodných partnerov na celom svete, ktorí majú záujem o spoluprácu v rámci našej vzájomne prosperujúcej spolupráce.

Kontaktný formulár SK
Mapa evropy

Naši partneri

Tenmat Ltd.
INDUFIL HUNGÁRIA KFT.
TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
Luwex, a.s.
GreMi KLIMA, s.r.o.
TRANSPORTA Technology s.r.o.
ADK Klima s.r.o.
Deuzer
Všetci partneri