Konfigurátor

Odsávanie vibračných brúsok pri brúsení tmelu

Odsávanie vibračných brúsok pri brúsení tmelu

Popis aplikácie

PROBLÉM PROCESU ODSÁVANIA VIBRAČNÝCH BRÚSOK PRI MLETÍ TMELU

Vyrábame vysokotlakové filtračné jednotky na odsávanie vibračných brúsok počas mletia tmelu. Odsávanie vibračných brúsok spočíva v pripojení vysokotlakovej odsávacej hadice priamo k tryske vibračnej brúsky. Odsávanie tmelu prebieha cez brúsny papier, ktorý je od výrobcu vybavený odsávacími otvormi. Pri použití vysokotlakového odsávania tmelu priamo z brúsky sa prach z brúsenia nešíri do priestoru brúsnej skrine, ale je odsávaný priamo do vysokotlakovej filtračnej jednotky.

 

Vyrábame malé systémy na odsávanie jednej vibračnej brúsky na tmely aj centrálne vysokotlakové systémy na centrálne odsávanie celých brúsnych kabín, kde sa odsáva až 10 brúsok na tmely súčasne. Vysokotlakové odsávanie sa používa aj v lakovniach automobilov na odsávanie brúsenia laku pri opravách karosérie. Systém odsávania tmelu je vybavený vysokotlakovou odsávacou turbínou, ktorá je riadená frekvenčným meničom v závislosti od počtu používaných brúsok.

Dopyt Nakonfigurovať

Vysokotlakové odsávanie brúsnych strojov

Vyrábame filtračné jednotky G&G Vacuum JET. Ide o vysokotlakové filtračné jednotky určené pre centrálne odsávacie systémy na brúsenie tmelu. Vysokotlakové jednotky sú určené na odsávacie výkony od 200 m3/h do 8000 m3/h pri celkovom podtlaku do - 70 kPa. Filtre sú určené na nevýbušné prachy a po vybavení ochrannou membránou sú jednotky určené na výbušné prachy podľa ATEX.

Profesionálne vysokotlakové odsávanie na opravu laku

Odsávanie pri opravách lakovaných dielov sa vykonáva v uzavretých kabínach s centrálnym rozvodom výfukového potrubia. Používajú sa vysokotlakové rúry z nehrdzavejúcej ocele spojené svorkami. Na každom konci odsávacieho potrubia je nainštalovaný pneumaticky otvárateľný uzatvárací ventil. Klapka sa ovláda odberom tlakového vzduchu z vibračnej brúsky. Keď pracovník brúsi, uzatváracia klapka sa automaticky otvorí a brúska je tak napojená na výfuk. Pripojením brúsky k odsávaniu filtračný systém automaticky zvýši svoj odsávací výkon. Ak pracovník prestane používať brúsku, prívod tlakového vzduchu brúskou sa preruší, uzatváracia klapka sa uzavrie a filtračná jednotka automaticky zníži výkon odsávania. Navrhujeme a dodávame profesionálne systémy pre brúsky farieb a tmelov pre kontinuálne linky v automobilovom priemysle, vo výrobe alebo pri opravách vozňov a autobusov.

Hľadáme globálnych obchodných partnerov: pridajte sa k nám a rozšírte svoje podnikanie na medzinárodnej úrovni

V dnešnom prepojenom svete je to neustále hľadanie nových trhov a príležitostí na rast a expanziu. Preto oslovujeme potenciálnych obchodných partnerov na celom svete, ktorí majú záujem o spoluprácu v rámci našej vzájomne prosperujúcej spolupráce.

Kontaktný formulár
Mapa evropy
Inovácie produktového portfólia

Inovácie produktového portfólia

Naše produkty neustále inovujeme na základe návrhov našich partnerov a technologických trendov.

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Pre naše produkty poskytujeme všetky dokumenty vo formáte 3D STEP, ktoré môžete zapracovať do svojich projektov.

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Monitorovanie a ovládanie technológie prostredníctvom vzdialenej správy zlepšuje používateľský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenstvo

Technická podpora a odborné poradenstvo

Každá aplikácia si vyžaduje svoj špecifický výrobok a my vám radi pomôžeme s jeho výberom.