Konfigurátor

Odsávanie pre nepretržité lakovne

Odsávanie pre nepretržité lakovne

Popis aplikácie

Riešenie neustále upchatých filtrov

Dokážeme vyriešiť problém neustále klesajúceho výkonu odsávania v lakovni, ktorý je spôsobený zaneseným filtračným rúnom. Namontujeme vám filtračnú jednotku s regeneráciou filtračných médií a médiá nebudete meniť raz denne, ale raz za 3 roky.

 

Použijeme filtračnú jednotku Jet BAG alebo Flat HOUSE vybavenú regeneráciou plochých filtračných rúrok pomocou protiprúdu tlakového vzduchu. Filtračná jednotka zabezpečí odfiltrovanie vzduchu od nástreku farby a prefiltrovaný vzduch sa môže privádzať aj do rekuperátora, ktorý je tak plne chránený pred znečistením teplovýmennej plochy.

Dopyt Nakonfigurovať

Výmena vzduchu v lakovni

Keďže odsávaný vzduch z odsávacej steny obsahuje prchavé látky z rozpúšťadiel farieb, je potrebné nasmerovať odsávanie z odsávacej steny do vonkajšej časti haly. Tento spôsob odsávania spôsobuje nevyváženú rovnováhu vzduchu v priestore lakovne. Nedostatok odsávaného vzduchu je potrebné nahradiť upraveným čerstvým vzduchom z vonkajšieho prostredia. Náhrada vzduchu v lakovni sa realizuje pomocou rekuperačných jednotiek.

Odsávacie steny pre mokré lakovanie

Prvý stupeň filtrácie pozostáva z priedušných lamiel, ktoré sú navrhnuté tak, aby zachytávali mokré kvapky farby a zabezpečovali ich vysychanie. Druhý stupeň filtrácie využíva netkané filtračné rúno na zachytávanie prachových častíc farby. Tretí stupeň filtrácie využíva netkanú textíliu s časticami aktívneho uhlia na zachytávanie prchavých organických látok. Malé odsávacie steny vybavujeme vlastným integrovaným odsávacím ventilátorom s pripojovacou prírubou na odvod vzduchu do vonkajšieho prostredia. Veľké odsávacie steny pre nátery alebo zostavy náterov sú spojené centrálnym potrubím a odsávané centrálnym odsávacím ventilátorom. Vyrábame segmentové riešenia náterových stien, ktoré navrhujeme podľa potrieb zákazníka.

Hľadáme globálnych obchodných partnerov: pridajte sa k nám a rozšírte svoje podnikanie na medzinárodnej úrovni

V dnešnom prepojenom svete je to neustále hľadanie nových trhov a príležitostí na rast a expanziu. Preto oslovujeme potenciálnych obchodných partnerov na celom svete, ktorí majú záujem o spoluprácu v rámci našej vzájomne prosperujúcej spolupráce.

Kontaktný formulár
Mapa evropy
Inovácie produktového portfólia

Inovácie produktového portfólia

Naše produkty neustále inovujeme na základe návrhov našich partnerov a technologických trendov.

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Pre naše produkty poskytujeme všetky dokumenty vo formáte 3D STEP, ktoré môžete zapracovať do svojich projektov.

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Monitorovanie a ovládanie technológie prostredníctvom vzdialenej správy zlepšuje používateľský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenstvo

Technická podpora a odborné poradenstvo

Každá aplikácia si vyžaduje svoj špecifický výrobok a my vám radi pomôžeme s jeho výberom.