Konfigurátor

Odsávanie pilín pri spracovaní dreva

Odsávanie pilín pri spracovaní dreva

Popis aplikácie

PROBLÉMY PROCESU EXTRAKCIE PILÍN PRI SPRACOVANÍ DREVA

Odsávanie pilín pri spracovaní dreva je neoddeliteľnou súčasťou výroby akéhokoľvek dreveného výrobku. Pri spracovaní surového dreva sú piliny vlhké a ťažké a spôsob ich extrakcie a následného spracovania sa líši od spracovania suchých pilín. V drevospracujúcich závodoch sa často používajú malé mobilné odsávače pilín pre jednoúčelové drevoobrábacie stroje aj centrálne systémy odsávania pilín. Stále väčšou prioritou sa stáva aj následné spracovanie pilín.

 

Skladovanie pilín v silách pre kotolne alebo briketovanie pilín na ďalší predaj. Naša spoločnosť navrhuje a vyrába malé mobilné odsávače pilín, dopravné ventilátory, filtračné jednotky na centrálne odsávanie pilín, silá na skladovanie pilín a hydraulické podlahy na odstraňovanie pilín z betónových zásobníkov pilín a štiepky.

Dopyt Nakonfigurovať

Centrálne odsávanie pilín

Pri navrhovaní centrálneho systému odsávania pilín sa vždy snažíme pochopiť funkciu jednotlivých strojov a ich používanie počas pracovného času. Požadované výkony odsávania sú vo väčšine prípadov stanovené výrobcom drevoobrábacích strojov. Centrálne odsávacie potrubie navrhujeme pre rýchlosť prúdenia v rozsahu 18 až 23 m/s. V prípade strojov, ktoré sa počas výrobného času používajú menej často, inštalujeme uzatváracie klapky a šupátka, aby sa tento stroj mohol odpojiť od centrálneho odsávacieho systému a ušetril sa tak odsávací výkon pre ostatné aktívne používané stroje. Vyrábame filtračné jednotky pre centrálne odsávanie buď s pretlakom, alebo s podtlakom.

Skladovanie pilín v silách

Vyrábame silá s vyprázdňovacím mechanizmom

Sila GG sa používajú na skladovanie sypkých materiálov alebo drobných drevných materiálov, ako sú piliny, hobliny a triesky, ktoré vznikajú v drevospracujúcich závodoch. Najbežnejšie použitie síl v drevárskej výrobe je na skladovanie pilín vznikajúcich pri samotnej výrobe. Uskladnené piliny sa používajú na zabezpečenie prevádzkových zásob paliva pre kotolňu alebo briketovaciu linku. V drevárskej výrobe sa silá GG používajú ako expedičný sklad pilín na prepravu pilín nákladnými vozidlami. Na skladovanie pilín a drevnej štiepky je silo vždy vybavené šnekovým systémom na vyhrabávanie materiálu. Sila GG sa používajú aj na skladovanie sypkých materiálov, ako sú plastové pelety, prísady a iné suroviny pre výrobný proces.

Hľadáme globálnych obchodných partnerov: pridajte sa k nám a rozšírte svoje podnikanie na medzinárodnej úrovni

V dnešnom prepojenom svete je to neustále hľadanie nových trhov a príležitostí na rast a expanziu. Preto oslovujeme potenciálnych obchodných partnerov na celom svete, ktorí majú záujem o spoluprácu v rámci našej vzájomne prosperujúcej spolupráce.

Kontaktný formulár
Mapa evropy
Inovácie produktového portfólia

Inovácie produktového portfólia

Naše produkty neustále inovujeme na základe návrhov našich partnerov a technologických trendov.

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Pre naše produkty poskytujeme všetky dokumenty vo formáte 3D STEP, ktoré môžete zapracovať do svojich projektov.

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Monitorovanie a ovládanie technológie prostredníctvom vzdialenej správy zlepšuje používateľský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenstvo

Technická podpora a odborné poradenstvo

Každá aplikácia si vyžaduje svoj špecifický výrobok a my vám radi pomôžeme s jeho výberom.