Konfigurátor

Odsávanie na brúsenie a leštenie

Odsávanie na brúsenie a leštenie

Popis aplikácie

Odsávanie abrazívneho prachu je jedným z najbežnejších spôsobov použitia systémov odsávania a filtrácie vzduchu. Brúsenie výrobkov je súčasťou väčšiny výrobných operácií, a to nielen v strojárskom sektore. V strojárskom a automobilovom priemysle je najčastejším použitím odsávania pri brúsení kovových výrobkov brúsenie zvarov pred lakovaním. Brúsenie nemusí byť suchý proces, pri ktorom odsávame suché prachové častice, ale pri CNC obrábaní sa často používa brúsenie pomocou chladiacej emulzie.

 

Pri výrobe stavebných komponentov sa vyskytuje brúsenie dosadacích plôch tehál a mnoho ďalších aplikácií. Pre všetky procesy suchého brúsenia je typické, že odbrúsený materiál sa z veľkej časti rozptýli do pracovného priestoru brúsky. Účinný odsávací systém zabezpečuje, že prachové častice sú nasávané do filtračnej jednotky a zdravie pracovníkov je chránené.

Dopyt Nakonfigurovať

Extrakcia brúsnych strojov

Pri navrhovaní odsávacieho systému brúsky sa vždy snažíme pochopiť rozmerové usporiadanie brúsky. Jednotlivé pracoviská brusiarne sa líšia veľkosťou pracovného priestoru a je potrebné určiť správne množstvo odsávaného vzduchu. Ideálnym riešením pre menšie brúsne plochy je použitie odsávaných brúsnych stolov, ktoré zabezpečujú odsávanie prachu smerom nadol do stolovej dosky a tiež do zadnej časti stola, mimo brúsky. Jednotlivé brúsne stoly sú potom napojené na centrálny odsávací systém s pripojením na filtračnú jednotku. Väčšie brúsne plochy alebo brúsne kabíny sú ideálne na podlahové odsávanie s prívodom filtrovaného vzduchu v hornej časti kabíny.

BRÚSNE EXTRAKČNÉ STOLY

Vyrábame špeciálne brúsne stoly so spodným a zadným odsávaním

Vyrábame brúsne stoly s odsávaním s veľkosťou pracovnej plochy 1250 mm, 1500 mm, 1750 mm a 2000 mm. Pracovná plocha je vybavená spodným odsávaním pomocou otvorov v pracovnej ploche. Na čo najefektívnejšie odsávanie a ochranu zdravia pracovníka sú stoly vybavené aj zadnou odsávacou stenou, ktorá odvádza jemné prachové častice z dýchacej zóny pracovníka. Dôraz sa kladie na kvalitné spracovanie stola spolu s vysokou úrovňou ochrany pracovníka pred škodlivými účinkami prachu a v neposlednom rade na nadčasový dizajn výrobku. Naše odsávacie stoly sa môžu dodávať spolu s lokálnou filtračnou jednotkou G&G Micro JET alebo ako variant na pripojenie k centrálnemu systému odsávania prachu.

Hľadáme globálnych obchodných partnerov: pridajte sa k nám a rozšírte svoje podnikanie na medzinárodnej úrovni

V dnešnom prepojenom svete je to neustále hľadanie nových trhov a príležitostí na rast a expanziu. Preto oslovujeme potenciálnych obchodných partnerov na celom svete, ktorí majú záujem o spoluprácu v rámci našej vzájomne prosperujúcej spolupráce.

Kontaktný formulár
Mapa evropy
Inovácie produktového portfólia

Inovácie produktového portfólia

Naše produkty neustále inovujeme na základe návrhov našich partnerov a technologických trendov.

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Pre naše produkty poskytujeme všetky dokumenty vo formáte 3D STEP, ktoré môžete zapracovať do svojich projektov.

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Monitorovanie a ovládanie technológie prostredníctvom vzdialenej správy zlepšuje používateľský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenstvo

Technická podpora a odborné poradenstvo

Každá aplikácia si vyžaduje svoj špecifický výrobok a my vám radi pomôžeme s jeho výberom.